shutterstock_198187103Rokmi sa vzťah mení. Nie je možné očakávať také isté správanie v prvých mesiacoch vzťahu a v siedmych rokoch spolužitia. Ak váš vzťah má nejaké trhlinky, ktoré by ste radi zaplátali, skúste iný spôsob oživenia. Skúste priniesť do svojho vzťahu závan erotiky. Ale ako?

Kúpte si erotické darčeky

Pre zmenu skúste na sviatok svojmu partnerovi kúpiť niečo, čo ste doteraz ešte nikdy nekúpili – parádne erotické darčeky. Dnes nemáte problém nájsť diskrétny sexshop s bársakým erotickým tovarom. Trh je presýtený takýmto tovarom a ešte sa nestalo, že by sa niekto sťažoval na ponuky takýchto obchodov.

Tip: Aj keď sú Vianoce ešte ďaleko, skúste namiesto párov ponožiek a boxeriek kúpiť netradičný erotický darček. Ak ste žena a váš muž sníva o niečom výnimočnom, skúste si poprezerať erotické pomôcky pre mužov. Nájsť tam môžete bárčo ( napríklad masturbátory, nafukovacie panny alebo krúžky na penis).

Neodmietajte sex 

Niekedy vás vie migréna potrápiť, ale aj napriek tomu sa nevyhýbajte milovaniu. Milovanie pomáha nielen ženskému organizmu, ale aj mužskému. Ak má váš partner problém práve s malým penisom, skúste mu poradiť a podporiť ho. Zvýšte sebavedomie svojmu partnerovi a ak ani to nepostačí, nájdite spolu kontakt na odborníkov, ktorí mu vykonajú zákrok predĺženia penisu.

Prineste do svojho vzťahu viac erotiky a uvidíte, že nuda a stereotyp sa z vášho vzťahu úplne vytratia. Erotika už nie je tabu. Dnes ju môžete vidieť nielen v médiach, ale aj u svojich známych. A to možno o tom ani len netušíte.

You may also like