Darčeky od srdca potešia vždy najviac

by spravca

Či už sa chystáte na narodeninovú oslavu babičky, výročie svadby svojich rodičov alebo svadbu svojich priateľov, potom budete premýšľať nad vhodným a nevšedným darčekom. Hoci peniaze v obálke neurazia, je to neosobné. Skôr siahnite po darčeku od srdca, ako je fotoobraz, hrnček s fotografiou, fotokniha a podobne. Práve takýto darček zanechá v človeku nezabudnuteľnú spomienku. A ak sa obdarovaný, respektíve obdarovaná na hrnček s vašou fotkou pozrie, spomenie si na chvíle, ktoré ste spolu zažili.

Veľkej obľúbenosti sa teší fotoobraz, ktorý skrášli interiér bytu, domu i kancelárie. Ak nemáte spoločnú fotku s oslávencom, nevadí, môžete zvoliť fotografiu jeho obľúbeného miesta, osoby či predmetu. V tomto smere sú možnosti neobmedzené. Veľmi pôsobivé sú obrazy bez rámu, lebo majú nadčasový nádych a dokonale doplnia minimalistické priestory.

Ak sa vám fotoobraz nepozdáva, nezanevrite nad darčekmi s fotografiami, pretože sa vám ponúkajú aj ďalšie produkty, napríklad puzzle. A možno si objednáte aj jedny pre seba.

Poskladajte si svoju fotku

Originálnym a nevšedným darčekom, ktorý rozhodne od srdca je, sú puzzle s fotkou. Sami navrhnete vizuál malých čiastočiek, ktoré po zložení vykúzli ojedinelý a atraktívny obraz. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí puzzlí. Určite oslávenca poteší, keď si poskladá vašu spoločnú fotku. Nielen sa pobaví, ale tiež bude očakávať, akú spoločnú fotku ste zvolili. A ako bonus môžete fotku obohatiť textom s prianím.

Ak chcete také darčeky s fotkami, potom sa vám ponúka internetový obchod darcekyodsrdca.sk, ktorý má unikátne portfólio. V širokej ponuke nájdete aj hrnčeky s fotkou, tričká s nápismi, fotoknihy, tričká s potlačou a veľa ďalších produktov. Budete nadmieru spokojní nielen s pestrým výberom, ale aj s cenovou politikou.

You may also like