Darčeky od srdca potešia vždy najviac

Darčeky od srdca potešia vždy najviac

Či už sa chystáte na narodeninovú oslavu babičky, výročie svadby svojich rodičov alebo svadbu svojich priateľov, potom budete premýšľať nad vhodným a nevšedným darčekom. Hoci peniaze v obálke neurazia, je to neosobné. Skôr siahnite po darčeku od srdca, ako je fotoobraz, hrnček s fotografiou, fotokniha a podobne. Práve takýto darček zanechá v človeku nezabudnuteľnú spomienku. A ak sa obdarovaný, respektíve obdarovaná na hrnček s vašou fotkou pozrie, spomenie si na chvíle, ktoré ste spolu zažili.

Veľkej obľúbenosti sa teší fotoobraz, ktorý skrášli interiér bytu, domu i kancelárie. Ak nemáte spoločnú fotku s oslávencom, nevadí, môžete zvoliť fotografiu jeho obľúbeného miesta, osoby či predmetu. V tomto smere sú možnosti neobmedzené. Veľmi pôsobivé sú obrazy bez rámu, lebo majú nadčasový nádych a dokonale doplnia minimalistické priestory.

Ak sa vám fotoobraz nepozdáva, nezanevrite nad darčekmi s fotografiami, pretože sa vám ponúkajú aj ďalšie produkty, napríklad puzzle. A možno si objednáte aj jedny pre seba.

Poskladajte si svoju fotku

Originálnym a nevšedným darčekom, ktorý rozhodne od srdca je, sú puzzle s fotkou. Sami navrhnete vizuál malých čiastočiek, ktoré po zložení vykúzli ojedinelý a atraktívny obraz. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí puzzlí. Určite oslávenca poteší, keď si poskladá vašu spoločnú fotku. Nielen sa pobaví, ale tiež bude očakávať, akú spoločnú fotku ste zvolili. A ako bonus môžete fotku obohatiť textom s prianím.

Ak chcete také darčeky s fotkami, potom sa vám ponúka internetový obchod darcekyodsrdca.sk, ktorý má unikátne portfólio. V širokej ponuke nájdete aj hrnčeky s fotkou, tričká s nápismi, fotoknihy, tričká s potlačou a veľa ďalších produktov. Budete nadmieru spokojní nielen s pestrým výberom, ale aj s cenovou politikou.