Atypické prevedenie nábytku do obývačky

by spravca

Hostíme v nej návštevy, trávime azda najväčšiu časť z nášho voľného času. Reč je obývačke, ktorá je spojením reprezentatívneho a relaxačného priestoru. A práve spojenie týchto dvoch funkcií nám dáva zabrať pri jej zariaďovaní. Každý z nás chce, aby bola obývačka jednak pohodlná, praktická, no hlavne na pohľad atraktívna. Zvoľte pre svoju obývačku jedinečný nábytok vyrobený na mieru, ktorý určite naplní všetky uvedené atribúty.

Zariaďte si svoju obývačku ako dizajnový unikát

Okrem kvalitného a pohodlného sedenia či konferenčného stolíka tvorí nenahraditeľnú súčasť obývačky aj obývacia stena. Tá poskytuje priestor na uloženie dekorácií, kníh či elektroniky. Ak sa nechcete obmedzovať ponukou predajní s nábytkom a túžite zariadiť svoju obývačku naozaj originálne, môžete si ju nechať vyrobiť na mieru. Nábytok do obývačky vyhotovený podľa vašich požiadaviek dokáže najlepšie naplniť váš vkus, cit pre dizajn a premeniť časť z vášho interiéru na unikát, ktorý zaručene v žiadnej inej domácnosti nenájdete.

Vstavaná skriňa do obývačky

Jedným zo súčasných trendov zariadenia obývačiek je náhrada klasickej steny zloženej z niekoľkých drobných skriniek jedným súvislým kusom nábytku. Táto forma vstavanej skrine prinesie do vašej obývačky kráľovské ukladacie priestory s možnosťou prispôsobiť ich formu elektronike či veciam, ktoré plánujete do jednotlivých poličiek uložiť. Vstavaná stena je vhodná napríklad pre milovníkov kníh, ktorí si vďaka nej môžu zo svojich obľúbených diel vytvoriť atraktívnu dekoráciu a zároveň praktický priestor na ich uskladnenie.

Obývacie steny aj na šikovné predelenie priestorov

Celistvý nábytok do obývačky pokrývajúci takmer celú jednu stenu je ideálny pre moderné interiéry. Vytvorí v nich dominantný prvok, ktorý zaujme na pohľad, no poslúži aj prakticky. Vďaka šikovným posuvným dverám je možné časť z nábytkovej steny ukryť pred pohľadmi návštev a vytvoriť z nej odkladacie priestory na oblečenie či akékoľvek iné veci. Okrem umiestnenia pozdĺž steny je možné tento atypický nábytok vyrobený na mieru postaviť do voľného priestoru, kde poslúži ako šikovné predelenie dvoch spojených miestností.

Ako takáto forma nábytku do obývačky vyzerá v reálnom interiéri? Prezrite si realizácie interiérového štúdia Divendoor, ktoré sa zaoberá navrhovaním a výrobou vstavaného nábytku na mieru.

You may also like