Ako vybrať hosting a nespáliť sa?

by spravca

Zakladáte novú webovú stránku? Už máte vybranú doménu, ale ešte ste nenašli vhodný webhosting? Ak ste v tejto oblasti aspoň trochu znalí, uvedomujete si, že cena nie je všetko. Webhostingový trh s neprebernou ponukou je naozajstná džungľa, v ktorej sa rýchlo zorientuje len málokto. Rozhodli sme sa vám výber uľahčiť a predstavujeme spoločnosť EXO TECHNOLOGIES, spol. s.r.o., ktorá v obore pôsobí už dlhé roky.

Niekto uprednostňuje nízku cenu, niekto si potrpí na nadštandardných službách a niekto hľadá zlatú strednú cestu. Než si hosting objednáte, mali by ste si uvedomiť, čo od neho vlastne očakávate. Obchodná značka EXO HOSTING ponúka pestrú škálu balíkov, ktorá uspokojí široké spektrum zákazníkov. Jedná sa o neobmedzený hosting, puzzle hosting a multi hosting.

Neobmedzený hosting

Pre najnáročnejších klientov spoločnosť pripravila balík nazvaný Neobmedzený hosting. Jedná sa o webhosting, ktorý nepozná limity. Je ideálnym riešením predovšetkým pre náročné a obsiahle webové stránky. Neobmedzený hosting nachádza uplatnenie napríklad pri internetových obchodov, ktorých súčasťou je aj blog a redakčný systém.

Puzzle hosting

Ak nevyužijete všetky služby, ktoré neobmedzený hosting ponúka, môžete si nastaviť webhosting podľa vlastných potrieb a požiadaviek. Ponúka sa vám balíček vystupujúci pod názvom Puzzle hosting. Zaplatíte len za služby, ktoré budete v skutočnosti využívať. Medzi parametre, ktoré môžete nastaviť, patrí počet e-mailových adries, veľkosť priestoru, veľkosť priestoru databázy, počet databáz, počet nezávislých FTP, SSH prístup, PHP a veľkosť priestoru pre e-mailové adresy.

Akonáhle si vyberiete vhodný hosting, môžete ho ihneď po objednaní otestovať. Faktúru stačí zaplatiť do desiatich dní. Sami si vyskúšate, či budete s hostingom spokojní alebo nie. Ak vám nebude objednaná služba vyhovovať, faktúru nezaplatíte a objednávka sa automaticky zruší.

 

 

Photo by Stuart Miles / freedigitalphotos.net

You may also like