Ako vybrať dobrý hotel na kongres, školenie alebo firemnú akciu

by spravca

Ak pripravujete kongres, workshop alebo firemnú akciu, nezaobídete sa bez jednej dôležitej veci. Priestorov. Lepšie povedané profesionálnych a reprezentatívnych priestorov. Na to budete potrebovať dobrý kongresový hotel, ktorý sa o to postará. Ako ho ale vybrať? Riaďte sa týmito tipmi a o kvalitu svojho rozhodnutia sa nebudete musieť obávať.

Kapacita hotela

Našli ste dobré priestory, ale kapacita hotela nebude stačiť? V tom prípade by niektorí vaši hostia neboli radi, keby si museli hľadať ubytovanie v blízkosti a dochádzať v prípade, ak by kongres trval viac ako jeden deň. Preto myslite aj na to, aby ste mohli ubytovať všetkých svojich hostí, ak je ich viac.

Individuálny prístup

Každá firma, každé stretnutie, každá akcia môže mať určité spoločné črty. No zároveň je každá individuálna a iná. Preto sa určite budú líšiť aj vaše požiadavky v porovnaní s inými. Hoci hotel môže mať veľa úspešných firemných akcií za sebou, neznamená to, že dokážu zvládnuť aj tú vašu. Možno sa špecializujú na nejakú formu firemných akcií. Preto by ste sa pred výberom hotelových priestorov mali spýtať aj na to, či sa vaším typom akcie majú skúsenosti a vedia zabezpečiť aj vaše individuálne potreby.

Zábava

Keď skončí hlavná časť programu, to ešte neznamená, že sa musia zrazu všetci rozpŕchnuť do svojich izieb. Stále je možnosť pokračovať v zábave večer v reštauráciách alebo bare. Prípadne rôznymi spoločnými aktivitami. Spýtajte sa preto aj na možnosti, čo je možné robiť po hlavnom programe, prípadne kam sa dá zájsť do reštaurácií či baru.

Viac sa dozviete na congressresort.sk.

 

You may also like