Zažite vzrušujúci víkend v Nízkych Tatrách

by spravca

Už ste boli na mnohých miestach a poznáte to. Turistika, prechádzky, výhľady, plávanie v bazéne. V podstate dokola to isté. Nie je čas na niečo nové? Ak aj vy máte ten pocit, môžete si naplánovať víkend alebo predĺžený víkend v Nízkych Tatrách v Hoteli Partizán. Áno, aj ten má vo svojej ponuke tieto bežné veci. Ale okrem toho je neďaleko aj lanový park Tarzánia, ktorom môžete liezť na lanových prekážkach zavesených na stromoch.

Pritom nemusíte byť adrenalínový nadšenec a vyhľadávač rizika. Je vhodný pre všetkých, ktorý chcú vyskúšať niečo nové, netradičné a hlavne vzrušujúce. Niečo, čo nezažijete každý deň.

Vyblázniť sa môžete na 23 jedinečných lanových prekážkach 5 – 7 metrov nad zemou. Kratšia trasa má 180 metrov, takže už pri nej môžete zažiť a otestovať svoje lezecké schopnosti. Tá náročnejšia trasa preskúša aj vašu odvahu a odhodlanie.

Hneď ako dráhu uvidíte v celej jej kráse, pochytí vás nadšenie s miernou nervozitou. Najmä ak s niečím podobným nemáte skúsenosti. No hneď ako vyleziete na prvú prekážku a začnete liezť, nebudete môcť prestať. Budete mať chuť zdolávať ďalšie a ďalšie prekážky.

Najlepšie na celej dráhe je, že ju môžete vyskúšať aj keď hľadáte pobyty s deťmi. Vymyslieť pre ne program nemusí byť najjednoduchšie a v lanovom parku sa môžu vyšantiť do sýtosti.

Ak si aj vy chcete užiť skvelý víkend, viac informácií nájdete na www.partizan.sk

 

You may also like