Zarámuj si obraz

by spravca

Obrazy nie sú prežitok doby. Vracajú sa akoby sa svet konečne točil správnym smerom. Ľudia tak trochu možno posadnutí len virtuálnym svetom opäť nachádzajú zaľúbenie v jednoduchosti a kráse obrazov. “Neustále pracujeme na rozširovaní našej ponuky.” – dozvedela som sa okrem iného z verejene dostupných zdrojov jednej spoločnosti. A tento koncept sa mi veľmi páči.

Ja si myslím, že niečo ako stagnácia neexistuje. Rastieš alebo upadáš. Aká stagnácia? Buď si dobrý alebo ťa zhltne konkurencia. Aj keď…. Existuje niečo ako konkurencia? Každý si predsa vo svojej brandži nájde tých pre seba správnych zákazníkov.

Dostala som obraz

Nedávno som dostala obraz. Milujem autá. Jeden konkrétny model. Nebudem ho tu spomínať, možno na záver. Stalo sa to nedávno. Bola som na školení. Stretla som nových ľudí, Veľa nových ľudí. Školenie trvalo dva týždne a mali sme tak možnosť bližšie sa spoznať. Veľmi príjemní ľudia to boli a aj sú. Medzi nimi jeden človek, dajme mu pre tento príbeh meno Fero. Dostali sme na záver školenia, posledný deň, od neho darčeky. Milujem aj darčeky. Bola to jednoducho krása. Niekto dostal CD s hudbou, iní kamarát knihu a ďalší zase niečo iné. Toto bolo tak obrovské gesto, že ma to dojalo. Ja som dostala obraz. Obraz môjho vysnívaného auta.

A teraz som si povedala: “Fíha teraz si musím zohnať rámy na obrazy.” Chcem si ho zavesiť niekam na krásne čestné miesto aby som na neho videla a mohol mi tak pripomínať človeka, ktorý sa dotkol prostredníctvom svojej osobnosti a darčekom môjho srdca.

Našla som spoločnosť, ktorá rámuje staré aj nové obrazy, a nielen to. Robia rámy na fotografie. To je úžasné. Vieš čo. Oni ti zarámujú aj to čo by sa ti mohlo zdať na prvý pohľad úplne nemožné. Ja viem, si zvedavý čo by to tak mohlo byť a ja ti to o chvíľku aj prezradím. Zatiaľ sa však pozri, ako som premýšľala a ako premýšľa aj väčšina ľudí.

Cena za rámovanie obrazov? Napadla ma myšlienka. Za ňou však prišla ďalšia myšlienka: “Veď je to jedno. Chceš to zarámovať a mať radosť z finálnej verzie alebo ideš nad tým meditovať či to je lacné alebo drahé. Táto firma pôsobí profesionálne.”

Čo môžeš čakať

Okrem už spomínaného rámovania fotografií je až nutné pripomenúť, že rámujú aj fotografie nadpriemerných rozmerov, plagáty, puzzle, výšivky, zrkadlá. A mne sa to páči. Je to také všetranné a keď sa k tomu prdá informácia o tom ako stále na sebe pracujú a rozširujú aj svoju ponuku v oblasti techniky spracovania. Tak to som už bola rozhodnutá, pretože používajú množstvo rôznych materiálov a sledujú nové trendy, aby mohli byť stále blízko k zákaznikovi a vytvárať tak doslova umelecké diela akým obrazy bezpochyby sú.

Tak ako je mojim obľúbeným autom Ford Mustang tak niekto miluje a má vášeň pre krásu obrazov. Po chvíľke hľadania som tak našla spoločnosť, ktorá zarámaju môj nový obraz a ja sa budem naň môcť pozerať doma, kde krásne dotvorí interiér mojej pracovne.

You may also like