Vstavané skrine na mieru – úložné priestory aj pre náročných

by spravca

Patríte medzi skupinu ľudí, ktorá má vysoké nároky na bývanie? Naplňte ich praktickými riešeniami aj vo vašej domácnosti. Jej neodmysliteľnou súčasťou sú aj úložné priestory, ktoré svojimi nedostatkami občas vytvárajú vrásky na čele. Zbavte sa starostí s neustálym hľadaním miesta pre nové veci kúpou vstavanej skrine. Túto investíciu určite nikdy neoľutujete.

Vstavané skrine sa vedia dokonale prispôsobiť každému priestoru

Najväčšou výhodou, s ktorou disponujú vstavané skrine, je možnosť umiestniť ich takmer kdekoľvek. Aj keď je priestor členitý, prípadne má šikmé stropy, pre vstavaný nábytok to nepredstavuje absolútne žiaden problém. Nemusíte mu totiž nič prispôsobovať, sám sa vďaka výrobe na mieru prispôsobí konkrétnym podmienkam. Vďaka vstavaným skriniam teda dokážete využiť aj na pohľad nevyužiteľné miesta a premeniť ich na plnohodnotné úložné priestory.

Vytvorte si variabilnú vstavanú skriňu

Pri tvorbe vstavanej skrine sú rozhodujúce najmä vaše predstavy a dispozícia miesta, kde ste sa ju rozhodli umiestniť. Do vytvoreného korpusu skrine si môžete sami navoliť viaceré formy úložných priestorov, v ktorých prakticky a prehľadne uskladníte všetky vaše veci. A to nielen oblečenie, ale aj posteľnú bielizeň, periny či rozličné elektrospotrebiče. Je však vysoko odporúčané do skrine umiestniť viaceré spôsoby odkladania vecí, od vešaní, cez väčšie či menšie police, až po viacero druhov zásuviek. Jednoducho z každého rožku trošku, vďaka čomu bude vaša skriňa naozaj variabilná.

divend2

Vlastný šatník môže byť realitou

Ak ste sa rozhodli pre vstavané skrine do spálne, nemusíte siahať po tradičnom riešení. Ak to dispozícia spálne dovoľuje, môžete si namiesto vstavanej skrine vytvoriť svoj vlastný šatník. Optimálne je umiestnenie medzi dvomi priečkami, pozdĺž ktorých sa umiestnia korpusy vstavaných skríň. Následne je už len na vás, či šatník ponecháte otvorený, alebo naň umiestnite posuvné dvere. Takto jednoducho si aj vy môžete splniť svoj sen o vlastnom šatníku, ktorý sa stane vašim malým kráľovstvom.

S akýmkoľvek riešením úložných priestorov vo forme vstavaných skríň či šatníkov sa môžete obrátiť na spoločnosť DIVENDOOR. Jej dizajnéri s vašou spoluprácou vytvoria kompletný 3D návrh, a ak bude spĺňať vaše predstavy, nič nebráni tomu, aby vstavaná skriňa či šatník už onedlho stáli vo vašom bývaní.

You may also like

Leave a Comment