Je čas rezervovať si zimnú dovolenku

by spravca

O chvíľu je tu jeseň, no možno už teraz by nezaškodilo myslieť na zimu a s ňou spojené sviatky, a teda voľné dni. Ak patríte k tým, ktorí si radi užijú zimnú dovolenku mimo domova a tešia sa napríklad aj na dobrú lyžovačku (či iné bláznenie v snehu), určite nepohrdnete atraktívnou pozvánkou do Álp. Veď čo poteší viac ako čas strávený s rodinou v nezabudnuteľnom prostredí a oslobodenie sa od návalu pracovného stresu?

Pre všetky vekové kategórie

Či už ste skupina priateľov, pár alebo rodina s deťmi, zimná lyžovačka je správnou voľbou, ak viete, kam sa za ňou vypraviť. K najvyhľadávanejším zaručene patrí lyžovačka v Rakúsku či lyžovačka v Taliansku. V oboch destináciách je široký výber ubytovacích zariadení s poskytovaním nadštandardných služieb. Wellness, adrenalín, ale aj pohoda a ničím nerušený pokoj. V prípade, že beriete na lyžovačku deti, môžete mať istotu, že aj o ne tu bude dobre postarané. Ubytovacie rezorty myslia na všetkých, a preto sú aj pre Vaše ratolesti pripravené rôzne voľnočasové aktivity. Rodičia si tak môžu dopriať chvíľku pre seba.  

Vidieť a zažiť

Pokiaľ sa Vám lyžiarske stredisko neodmysliteľne spája so zimnou dovolenkou a chcete si ju užiť skutočne naplno, určite si nenechajte utiecť rakúsku dedinku Kaprun. Ubytovanie, ktoré tu nájdete, zaručuje romantiku a atraktívne výhľady. Ľadovec Kitzsteinhorn ponúka fantastické panorámy na alpské vrcholčeky a takpovediac nepoškvrnený horský svet. Ide o jediné miesto, ktoré je v tejto nadmorskej výške tak nenáročné na dostupnosť a zároveň nesmierne príťažlivé. Čo dodá zimnej dovolenke viacej kúzla ako pohľad na zasneženú krajinu a pár stupňov pod nulou? Potom možno už iba večerné zahriatie pri praskajúcom ohni a horúci čas s rumom. Aj takéto zážitky ponúkajú rakúske a talianske veľhory. Pomôžu zabudnúť na každodenné starosti a vy si vychutnáte zaslúžené voľno plnými dúškami. Dnes je ten najideálnejší čas začať premýšľať nad výberom zimnej dovolenky, keďže cestovné kancelárie poskytujú príťažlivé zľavy. Prajeme Vám mnoho nezabudnuteľných zážitkov a skvelý pobyt. 

Foto: freedigitalphotos.net

You may also like

Leave a Comment