Sviečky WoodWick navodia tú správnu relaxačnú atmosféru

by spravca

Od pradávna sa sviečky používajú ako zdroj svetla. Postupom času sa však začali do vosku pridávať rôzne aromatické zmesi, a tým pádom vznikli vonné sviečky. Súčasný trh s vonnými sviečkami je pomerne rozmanitý, pričom na výrobu daných produktov sa špecializuje celý rad spoločností. Jednou z nich je aj americká značka WoodWick, ktorá sa však od konkurencie odlišuje v niekoľkých ohľadoch.

Vonné sviečky WoodWick sa vyrábajú v USA. V posledných niekoľkých rokoch sa pravidelne radia medzi najpredávanejšie sviečky na svete. Dôvodov je hneď niekoľko.

Kvalita na prvom mieste

WoodWick používa na výrobu vonných sviečok vysoko kvalitný sójový vosk, ktorý sľubuje čistejšie a pomalšie horenie. Sviečky teda potom horia až o polovicu času dlhšie ako klasický parafín. Zároveň je sójový vosk biologicky rozložiteľný, pretože sa vyrába z trvalo udržateľných zdrojov. WoodWick vsádza všetko na opojné a šťavnaté vône, pričom používa výhradne čisto prírodné esenciálne oleje alebo prírodné zložky produkujúce ojedinelú vôňu.

Pýchou vonných sviečok je bezpochyby drevený knôt. Akonáhle sviečku zapálite a budete mať v miestnosti ticho, môžete si užívať zvučku praskajúceho dreva. Pripadať si budete, ako by ste sedeli pri krbe. Sviečky WoodWick tak dokážu navodiť vskutku príjemnú atmosféru.

Ručná výroba a dizajnové obaly

Sviečky WoodWick si v neposlednom rade zamilujete pre ich dizajnové obaly. Z obyčajné sviečky sa tak stane aj dizajnový kúsok interiéru. Všetka výroba je ručná, pričom vosk sa leje do fúkaného číreho skla. Drevené viečko je pomyselnou čerešničkou na torte. Slúži nielen ako viečko, ale aj ako podstavec pod vonnú sviečku pri jej horeniu.

Ak hľadáte internetový obchod, kde sa dajú sviečky WoodWick kúpiť, pozrite sa do ponuky internetového obchodu Differenta.sk.

You may also like