Súťažte s digihry.sk o ľubovoľnú hru

by spravca

Oslovili Vás hry a vášnivo čakáte na novinky? Tak neváhajte a spríjemnite si svoj deň nákupom najnovších hier na digihry.sk.

Hry sú každodennou súčasťou nášho života. Spríjemňujú náš životný štandard pri rôznych typoch hier. Však najväčšou slasťou pre mnohých z nás sú akčné hry, ktoré môžu mať rôzne funkcie. Medzi prvú funkciu môžeme zaradiť psychologickú, čiže rozvojovú. Vďaka, ktorej spoznávame svoje pocity a emócie. Rozvíjame svoju odvahu a hlavne rozvíjame schopnosť pracovať s ostatnými ľuďmi. Druhá funkcia je spoločenská, ktorá vytvára sociálne vzťahy medzi ľuďmi. Hry môžeme deliť z viacerých hľadísk, ale najprv by ste si mali položiť základnú otázku.

Prečo práve hry? Hry na XBOX One, XBOX 360, PC? Majú výbornú a neoceniteľnú kvalitu a kúpu určite neoľutujete. Spravíte si príjemný víkendový relax, nadobudnete energiu a veľa nových znalostí, ako aj zručností. Netreba však zabudnúť, že naša stránka digihry.sk hľadá skúsených hráčov, ktorí nemajú strach ohodnotiť hry na našom eshope. Bez mihnutia oka napíšte plusy a mínusy našich produktov, kde oceníme a uvítame každý názor.

Po vašom hodnotení vás ihneď zaraďujeme do súťaže, ktorej vyhodnotenie je každý mesiac. Môžete si potom vybrať akúkoľvek hru do 20 eur. Súťaž vyhodnotíme posledný deň v danom mesiaci. Výsledky si môžete pozrieť na našich sociálnych sieťach, ako facebook, instagram, youtube alebo twitch.  Určite neoľutujete v hre sú veľmi zaujímavé ceny.

Ak si objednáte hry priamo u nás, tak sa tiež dostanete do našej veľkej súťaže. Vopred ďakujeme za vašu spoluprácu a hodnotenie nášho eshopu a prajeme vám príjemný a ničím nerušený nákup najnovších hier.

Detský domček je multifunkčnou hračkou. Dá sa postaviť do interiéru aj exteriéru.

 

You may also like