S prepravkami na ovocie je preprava bezpečná

S prepravkami na ovocie je preprava bezpečná

by spravca

Podnikáte v potravinárskom priemysle? Potrebujete do svojho skladu aj na prepravu vhodných pomocníkov? V takom prípade siahnite po plastových kontajneroch navrhnutých priamo na ovocie a zeleninu, pretože spĺňajú vysoké nároky na hygienu, skladovanie a transport. Pozrite sa teda s nami, na koho sa v tejto oblasti môžete jednoznačne spoľahnúť.

V poľnohospodárskom a potravinárskom priemysle sú kladené nemalé nároky na hygienu, a preto nemôžete zvoliť len tak hocijaké prepravky. Práve z daného dôvodu vznikli špeciálne prepravky na ovocie, ktoré spĺňajú všetky potrebné normy a zároveň zefektívňujú logistiku. S takýmito prepravkami je ľahká manipulácia, a to ako manuálne, tak i na automatizovaných pásoch. Pretože sú stohovateľné, šetria miesto pri prepravovaní.

Prepravky s vysokou nosnosťou a veľkým objemom

Najprv vám predstavíme spoločnosť, ktorá má vo svojej ponuke prepravky na ovocie a zeleninu. Jedná sa o spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá má na európskom trhu významné postavenie. V jej produktovom portfóliu nájdete potrebné plastové debny typu BigBox a Maxilog. Jedná sa o veľkoobjemové varianty charakteristické vysokou nosnosťou a veľkým vnútorným objemom. V nich sa dokáže prepraviť neuveriteľné množstvo ovocia a zeleniny.

Pri modeloch BigBox a Maxilog máte tú istotu, že vám vydržia dlhé roky, lebo sú kvalitne spracované.

Čo všetko Schoeller Allibert ešte predáva?

V pestrom portfóliu nájdete okrem vyššie uvedeného ešte aj ďalšie plastové produkty, ktoré sú plne recyklovateľné. Jedná sa konkrétne o skladacie kontajnery, pevné paletové kontajnery, IBC kontajnery na tekuté produkty, skladacie prepravky, stohovacie prepravky, nápojové prepravky na alkoholické a nealkoholické nápoje či plastové vozíky.

You may also like