Rýchla linka vám pomôže v biznise prepraviť tovar

by spravca

Zasielateľské služby sa v posledných rokoch menia na komplexné služby pre zákazníkov. A podnikať v biznise, kde musíte posielať tovar z miesta na miesto, v rôznych európskych krajinách, je pre vás ako obchodnú či výrobnú firmu poriadna výzva.  Prebiehajúca globalizácia kladie na zasielateľov vysoké nároky na schopnosti v oblasti leteckej, námornej a kombinovanej prepravy, cestná kamiónová preprava tovarov však bude na Slovensku, ale i v rámci Európy, jednoznačne dlhodobo dominovať. A kde hľadať dôvody? „Presné a flexibilne načasované dodávky sú prioritou a neoddeliteľnou súčasťou  pri vytváraní pridanej hodnoty výrobných, respektíve  obchodných spoločnosti,“ potvrdzuje Mária Csizmadiová, riaditeľka dopravno-zasielateľskej firmy SPEED LINE, ktorá pôsobí v tomto biznise už viac ako 14 rokov.

Kvalitný servis pod jednou strechou

Trendom posledných rokov v priemysle i v obchode všade vo svete, je bezskladová výroba. Teda nekupovať ani nevyrábať na sklad, ale rýchlo a v potrebných množstvách voziť len komponenty na tovar, na ktorý už máte zabezpečený odbyt. V takých prípadoch vám príde vhod, ak sa dovozom tovaru, jeho kompletizáciou, skladovaním balením i distribúciou, často až k poslednému odberateľovi, môžete poveriť zasielateľské služby.

Pri prepravách zabezpečujeme kompletný servis, vrátane doplnkových služieb poradenstva a komunikácie až v 11 jazykoch. S našimi zákazníkmi úzko spolupracujeme už vo výrobnej fáze, čiže pri stanovení cenových kalkulácií výrobku a pri hľadaní najoptimálnejšej dopravy pre daný tovar, či výrobný materiál,“ spresňuje Mária Csizmadiová. Ak potrebujete v rámci Európy či mimo nej prepraviť kamiónom kusové či celozvozové zásielky, nie je to žiadny problém. Znížite si tak dopravné náklady a ušetríte si zbytočné starosti, ktoré môžete prenechať profesionálom v kamiónovej doprave.

V logistike záleží na každom detaile

V logistike záleží na každom detaile. Ak je na niečo extrémne citlivá, tak je to správne plánovanie. Musíte presne vedieť, koľko výrobkov potrebujete prepraviť, kam a v akom čase, aby ste zbytočne celý proces nepredražili. A tiež potrebujete, aby váš tovar bol zákazníkovi doručený včas.  „Našimi autami taktiež zabezpečujeme prepravu tovaru v systéme „Just in time“. Tieto možnosti prispievajú k tomu, aby zákazník mal vždy istotu o včasnom dodaní tovaru za najvýhodnejšiu cenu. Náš zasielateľský tím zodpovedne a flexibilne preto pristupuje ku každej zákazke,“ objasňuje Mária Csizmadiová.

Flexibilita kamiónovej a zásielkovej prepravy

Potrebujete zabezpečiť rozvoz tovaru kamiónovou dopravou priamo do obchodov po Slovensku? Kvalitná zasielateľská firma to flexibilne zabezpečí. „Reagujeme na objednávky našich zákazníkov s možnosťou pristavenia vozidla do 24, prípadne do 12 hodín od objednávky. V časovej núdzi môžete využiť naše služby dvoch šoférov,“ uzatvára riaditeľka firmy. Ak vám nepostačuje poistné pokrytie tovaru na základe poistenia CMR, vedia vám poskytnúť aj doplnkovú službu pripoistenia zásielok počas prepravy.

Všetky autá spoločnosti SPEED LINE, ako aj autá ich zasielateľských subdodávateľov, sú zabezpečené monitorovacím systémom GPS. Vďaka tomu je špeditér v neustálom kontakte so šoférmi a vy sa bez obáv môžete venovať svojmu podnikaniu. Pomocou aktuálnych informácií sa tiež môžete operatívne rozhodnúť o prípadných zmenách, či už o doplnení tovaru, alebo o zmene pôvodnej destinácie. Firma určite nájde vhodné riešenia pre vaše prepravné požiadavky.

 

 

You may also like