Pre všetkých milovníkov jogurtov

by spravca

Aj vy patríte medzi milovníkov jogurtov? Dnes si už môžeme v každom obchode kúpiť jogurty rôznych druhov – ovocné, smotanové či čokoládové. Avšak určite mi dáte za pravdu, že nie vždy sú jogurty kúpené v obchode také čerstvé ako by sme si želali. Čo by ste však povedali, keby si môžete jogurt pripraviť v pohodlí vášho domova? Jogurtovač od spoločnosti Tescoma je skvelým pomocníkom, ktorý využije každá rodina milujúca mliečne výrobky. Nielen, že si jogurt pripravíte behom chvíle priamo u vás doma, no pokiaľ ste zástancom zdravého životného štýlu, určite oceníte prírodný produkt v podobe lahodného a domáceho jogurtu. Vy tak viete, čo váš jogurt obsahuje a jeho príprava pri udržiavaní stálej teploty zaručuje zdravotnú nezávadnosť. Kvalitný jogurtovač od Tescoma zabezpečuje okrem iného zrenie jogurtov v dózach uložených v termobrašni s účinnou termoizolačnou vložkou.

Kanvica špičkovej značky

Ďalším skvelým pomocníkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti sú kanvice. Kanvica je určená na ohrev vody, buď na čaj, kávu alebo všeobecne na akýkoľvek ohrev. Je vyrobená z nerezovej ocele a obsahuje píšťalku, ktorá signalizuje var. Ak aj vy hľadáte šikovnú a praktickú kanvicu, určite investujte do kvality. Ak ste len dvojčlenná rodina, postačí vám kanvica s objemom 1,2 l, no ak je vás viac, určite siahnite po kanvici s objemom 2 l.

kanvicaAby ste si však mohli naplno vychutnať posedenie s priateľmi či rodinou, čo tak pripraviť si chutné fondue? Čokoládové, mäsové alebo syrové? Elegantná súprava fondue set z porcelánu alebo nerezovej ocele vám poskytne maximálny komfort pri príprave vášho obľúbeného pokrmu, a to dokonca až pre 6 osôb! Vyberte si aj vy zo širokej ponuky sortimentu a presvedčte sa, že do kvality sa v dnešnej dobe investovať jednoznačne oplatí!707006

FOTO: eshop.tescoma.sk

You may also like