Najlepšie letecké spoločnosti, ktorých služby by ste mali tento rok jednoznačne využiť

by spravca

Zháňate letenky na výlet? Potrebovali by ste zmeniť prostredie a prísť na iné myšlienky ďaleko od domova? Kľudne môžete. Skúste si pozrieť letenku do vami vysnívanej krajiny a leťte. Práve portál letenky.sk ponúka pre slovenskú klientelu lacné letenky. Ceny klesajú deň čo deň a práve pre vás je tu príležitosť uchmatnúť si najlepšiu letenku práve na miesto, na ktoré chcete ísť.

Ktorými leteckými spoločnosťami by ste ale mali letieť? Nevyznáte sa v leteckých spoločnostiach a chceli by ste poradiť tie najlepšie? Tu ich máte!

 

British Airways

Aj nad vašimi hlavami lieta spoločnosť British Airways. Bola založená už v roku 1972 a preletela už mnoho krajín. História siaha ale až do roku 1924. Za tie roky si získala priazeň, o ktorej sa mnohým leteckým spoločnostiam môže len snívať. Chceli by ste letieť s najväčšou leteckou spoločnosťou v Británii a treťou najväčšou spoločnosťou v celej Európe? Môžete. Letenky.sk vám sprostredkujú lety práve s touto leteckou spoločnosťou. Zbavte kufre a bežte si vychutnať príjemný let.

 

American Airlines 

O tejto leteckej spoločnosti nepočuli len Američania. Chýry o jej kvalitách dorazili aj do Európy. Portál letenky.sk ponúka výhodné letenky s American Airlines práve teraz. Dlhoročná tradícia tejto najväčšej leteckej spoločnosti očarí aj vás, tak neváhajte a využite momentálne najlákavejšie ponuky leteniek. S touto leteckou spoločnosťou sa dostanete aj tam, kde sa s bežnou leteckou spoločnosťou nikdy nedostanete. Pre zaujímavosť, letecká spoločnosť vlastní až 889 lietadiel! Neuveriteľné číslo, ktoré vás posadí na gauč!

Vyberajte si jednoznačne tie najlepšie letecké spoločnosti, ktoré vás dopravia bezpečne na miesto určenia. V prvom rade ide o bezpečnosť a tú s British Airways a American Airlines budete mať.

 

 

FOTO: © flights / Dollar Photo Club

You may also like