Mikina a tepláky na voľné chvíle

by spravca

Tepláky vďaka svojmu ležérnemu a pohodovému štýlu predstavujú dôležitý módny doplnok dneška. Ak sa navyše rozhodnete pre značkový model s nadštandardnou kvalitou a strihom, určite budete spokojní. Ich vhodná kombinácia dokáže vytvoriť zaujímavé outfity, ako napríklad kombinácia teplákov s riflovou alebo koženou bundou. Vytvoríte si tak obľúbený outfit v mestskom štýle.

Obľúbenou farbou teplákov je jednoznačne šedá, teda by sa dalo povedať, že sú to všetky odtiene šedej farby. Ide o neutrálnu farbu, ktorá sa výborne kombinuje. Značka CarpeDM ponúka širokú škálu farieb, strihov a to všetko z nadštandardných materiálov. Sú častokrát doplnené veľkými vreckami so zipsom, či zipsom nad kolenami. V ponuke pre dámy nájdete nariasené strihy, elastické materiály, ale aj obľúbené bavlnené, neónové zipsy, dizajnové tepláky s hadím vzorom či  mnohými inými doplnkami. Pánske tepláky sú charakteristické takisto veľmi širokou škálou, zahrňujú obľúbený štýl „vagabond“ s dvomi prednými vreckami a jedným bočným na zips, rovné strihy, verzie s pudlom, teplákové kraťasy a mnohé iné.

Veľkosť aj strih teplákov sú dôležitým faktorom. Od nich závisí ich vhodná kombinácia. Tak napríklad k širším či väčším druhom si oblečte úzke tričko alebo tielko. Ak si zvolíte úzky strih teplákov, skombinujte ich s dlhším topom.

V súčasnosti prevláda trend nosenia mikín. Predstavujú základný kúsok každého štýlového muža, postupne svojou trendovosťou predbiehajú konkurenčné svetre či pulóvre. Mikiny značky CarpeDM sú charakteristické športovým strihom, vhodným na každodenné nosenie, ale aj zaujímavé dizajnové mikiny pre náročných. V ponuke nájdete aj formálnejšie mikiny s límcom na gombíky, na voľné chvíle sú to verzie s kapucňou. Mikiny CarpeDM sa vyznačujú originálnym dizajnom, vysokokvalitnými materiálmi aj spracovaním.

Pánske mikiny CarpeDM sú nielen príjemným hrejivým doplnkom na nosenie, navyše sú príjemné aj na dotyk. Keď si ich raz oblečiete, nebudete ich chciet vyzliecť!

Či už je to jesenná alebo jarná sezóna, prechodné obdobia sú jednoducho stvorené na nosenie mikín.

 

 

You may also like