Menovky na oblečenie pre deti sú základom každého škôlkara či malého školáka

Menovky na oblečenie pre deti sú základom každého škôlkara či malého školáka

by spravca

Máte doma malého školáka či škôlkara? Potom by ste mali zbystriť pozornosť, pečiatky na oblečenie – textil vám uľahčia situáciu a označovanie oblečenia bude bez stresu a námahy.

Určite ste sa ako rodič stretli s tým, že vaše dieťa nemá ani len tušenie, ktoré časti oblečenia sú jeho. A tak si veľmi ľahko mikinu či tepláky zamení so svojím spolužiakom. Aby ste sa tomuto problému veľmi ľahko vyhli, jednoducho mu oblečenie označíte. Kedysi dávno sa menovky na oblečenie poctivo vyšívali. Avšak dnes to máte oveľa jednoduchšie, poslúži vám pečiatka na oblečenie.

Čo je moderná pečiatka na oblečenie?

Pod pečiatkou si môžete predstaviť nádherné menovky pre deti, ktoré si vyrobíte presne podľa svojich predstáv. Je to naozaj veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Okrem toho, že je tu super funkčná vec, čo šetrí čas, ešte aj vyzerá dobre.

V prvom kroku si vyberiete tvar pečiatky. Na výber máte z viacerých možností ako je napríklad mačiatko, sova, panda a podobne. Následne si zadáte do objednávky meno vášho dieťaťa alebo prezývku. Predposledným krokom je výber ilustrácie, ktorá bude otláčaná spolu s menom. K dispozícii máte naozaj široký výber, takže fantázie sa medze nekladú. A na záver si vyberiete už len farbu atramentu a máte hotovo.

Keď je vaša pečiatka na textil prispôsobená podľa vašich predstáv, stačí odoslať objednávku. A o pár dní vám bude tento šikovný pomocník doručený a môžete ju začať používať.

4 rady ako pečiatku na oblečenie používať

Hneď ako krabičku rozbalíte, môžete sa pustiť do štítkovania a označovania oblečenia vašich detí. Aby ste z pečiatky vyťažili čo najviac, dodržujte nasledujúce 4 rady a verte nám, že pečiatka bude vašim najlepším parťákom dlhé obdobie.

V prvom rade si nechávajte záležať na jej skladovaní. Vždy ako ukončíte jej používanie, dôkladne ju zavrite a presvedčte sa o tom, že krytka naozaj dobre drží. Skladujte ju tak, aby krytka smerovala smerom dolu, atrament tak bude smerovať k spodnej časti a teda spodná časť, ktorá sa otláča na oblečenie bude neustále poriadne namočená. Vďaka tomu obrázok bude jasný a ostrý. Môžete ju uchovávať na tmavom mieste a vyhradiť si na ňu svoj špecifický obal.

Najdôležitejším krokom je vybrať si oblečenie a doplnky, ktoré chcete pre vaše deti označiť. V prípade, že už ho máte vybraté, vyberte si miesto, kam pečiatku chcete umiestniť. Potom ju už len ľahko chytíte do rúk a vytlačíte na textil. Atrament je veľmi odolný a vydrží vám na textile naozaj dlho. Závisí to od typu pracieho prostriedku a spôsobe prania, avšak bežne vydrží až 50 praní.

Po otlačení pečiatky na oblečenie nechajte oblečenie odležať, aby odtlačok stihol zaschnúť. Nemusíte sa vôbec báť, atrament je absolútne nezávadný a netoxický. Aj keby sa dostal do styku s kožou, nemusíte sa ničoho obávať.

A posledná štvrtá rada vám pomôže z pečiatky vyťažiť čo najviac. Pokiaľ pečiatka z oblečenia vybledne, jednoducho pečiatku vytiahnete a otlačte ju znova. A máte znova vystarané, takmer bez žiadnych starostí. Ak máte tmavé oblečenie, na ktorom by odtlačok pečiatky nebolo vidieť, k objednávke pečiatky dostanete nažehľovacie pásky na tmavý textil zadarmo.

Vďaka pečiatkam na textil tak ušetríte množstvo času. A vaše dieťa bude presne vedieť, ktoré oblečenie je jeho a nestane sa, že domov donesie iný kus oblečenia alebo ten svoj niekde stratí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like