Lacné a kvalitné matrace? Áno, ide to dohromady

by spravca

Tretinu svojho života prespíme. Spánok ovplyvňuje to, ako sa cítime fyzicky aj psychicky. Spálňa by nám preto mala poskytnúť ideálny priestor pre regeneráciu tela aj mysli. A k tomu je dôležitý kvalitný spánok, ktorý bez dobrého matraca nie je možný. Lenže dá sa spať kvalitne a súčasne lacno? Určite áno. Stačí sledovať, kedy sa objaví na kvalitné matrace akcia a kúpiť si taký, na ktorom budeme mať zaručene dobré sny.

Myslieť si, že si kupujeme matrac na celý život, je prežitok

Kúpiť si predražený matrac nemusí byť riešenie. Mnoho firiem sa nás snaží presvedčiť, aby sme si kúpili matrac za cenu automobilu, ktorý nám vydrží na celý život. Ale to nie je správny prístup. Už len z hygienických dôvodov by sa mal matrac minimálne raz za desať rokov vymeniť za nový. Nehovoriac o tom, že naše telo sa mení, priberáme a chudneme, s vekom sa objavujú rôzne zdravotné potiaže, a tak sa aj naše požiadavky na matrace menia. Súčasne sa menia technológie ,a tak sa s každou dekádou objavujú nové a nové možnosti, ako sa ešte lepšie vyspať. Všetky nové trendy v oblasti zdravého spánku sleduje predajca matracov – spoločnosť Matrimex s.r.o. Vďaka e-shopu firmy si nový matrac vyberiete kedykoľvek priamo z domova a firma vám ho doručí po celom Slovensku.

Matrace akcia – zľavy až 50 %

Aktuálne v ponuke Matrimex s.r.o. prebieha na vybrané matrace zľava až 50 %. Zľavy sú na kvalitné sendvičové matrace z PUR peny, ale aj na vyhľadávané matrace z takzvanej studenej alebo z lenivej peny. Práve lenivá pena, ktorá ponúka výhodu pamäti tvaru materiálu, je medzi zákazníkmi najviac vyhľadávanou.

K dispozícii sú matrace 90×200 pre jednolôžko, ale aj veľké matrace 160×200 alebo matrace 180×200. V ponuke nechýba ani menej tradičná, ale stále vyhľadávanejšia veľkosť prematrace 140×200. V prípade, že nakupujete dva rovnaké matrace, využite špeciálnu ponuku setov – matrace 1+1 zadarmo. Výhodná akcia matrace zlacňuje a súčasne náš spánok skvalitňuje. Využite ju!

You may also like