Kvalitné školské batohy si dnes môžete kúpiť aj vy!

Kvalitné školské batohy si dnes môžete kúpiť aj vy!

by spravca

Či už hľadáte školský batoh pre vaše malé deti alebo ste študentom a chcete kvalitný školský batoh pre seba, vyberajte si podľa kvality a podľa toho, čo sa vám páči. Nezabúdajte pritom na svoje zdravie, pretože pri výbere školskej tašky je veľmi dôležitá jej ergonomickosť, čo je vlastnosť, vďaka ktorej sa prispôsobí vašej chrbtici, resp. chrbátiku malého žiaka, ktorý je ešte vo vývine.

Kvalita je dnes luxusnou vlastnosťou, preto by ste mali vyberať najmä podľa nej. Nakoľko sú školské tašky vystavované dennej záťaži školských učebníc, je potrebné aby boli skutočne pevné. A keďže chrbát žiaka je denne vystavovaný záťaži aktovky, musí byť prispôsobená pre jeho váhu. Odľahčené školské batohy s nízkou hmotnosťou sú preto tie najlepšie.

Výber pre všetky vekové kategórie

Či už je vaše dieťa najmenšie alebo staršie, školskú tašku mu môžete vždy prispôsobiť. Školské tašky pre prvákov sú prispôsobené ich fyzickej zdatnosti a na výber máte veľa detských motívov od autíčok až po kvietky.

Školské tašky pre tretiakov môžu mať tiež detské motívy a výhodné pre vás môže byť, keď svojim deťom kúpite rovno celý set školských pomôcok s rovnakým designom. V sete nájdete peračníky, peňaženky, dózy a rôzne ďalšie školské potreby.

Ako vybrať vhodný batoh pre staršie dieťa?

Starším deťom môžu detské motívy s autíčkami pripadať detinské, a preto je pre nich lepšie vybrať niečo neutrálne alebo ich nechať, nech si zvolia sami. Na eshope stil.sk v sekcii školské tašky pre piatakov nájdete batohy s jednoduchým motívmi v rozličných farbách. Hľadajte pre svoje dieťa to najlepšie a načúvajte mu. Keď vaša dcérka povie, že nechce na aktovke rúžové kvietky, vyberte radšej niečo neutrálne alebo jednofarebné. Nezabúdajte myslieť na kvalitu a zdravý vývin chrbtice vášho dieťaťa.

You may also like