Kvalitná strecha nad hlavou alebo lepší falcovaný plech na streche ako nekvalitná krytina v hrsti

Kvalitná strecha nad hlavou alebo lepší falcovaný plech na streche ako nekvalitná krytina v hrsti

by spravca

Zastrešujete svoju novostavbu alebo sa chystáte rekonštruovať starší dom? Mať kvalitnú strechu nad hlavou je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Z každej strany možno počúvate o prírodných katastrofách, kedy ľuďom odfúkne strechu z ich domovov. Stavebné materiály by mali byť najvyššej kvality aby dokázali byť odolné voči prírodným úkazom a všetkým možným nástrahám, veď určite poznáte rozprávku o troch prasiatkach. Nenechajte si odfúknuť strechu a investujte do kvality materiálu.

Výdobytkom modernej doby je jednoznačne falcovaná strešná krytina, ktorá by nemala chýbať na vašom novopostavenom príbytku. Výroba strešnej krytiny na mieru pre vás je ideálnou pokrývkou vášho domova. Ako podklad pre takúto krytinu sa využíva drevené debnenie, na ktoré sú následne ukladané falcované plechy, ktoré sú skrytými príponkami upevnené ku drevenej konštrukcii. Práve vďaka tomuto skrytému kotveniu dosiahnete úhľadný vzhľad strechy, ktorá bude na pohľad vyzerať ako jednoliata.

Kvalita a rôznorodosť materiálu

Pri výbere novej strechy je potrebné sa najprv zoznámiť s čo najširšou a najkvalitnejšou ponukou materiálu. Firma LAMINA vám ponúka falcovaný plech napríklad s povrchovou úpravou polyesteru, hliníkové, titzanzinkovéalebo aj medené plechy. Plechové pásy sa pri kladení na drevenú konštrukciu spájajú práve dvojitou drážkou – falcom.

Značka krytiny a jej výhody

Kvalitnou a odporúčanou značkou strešných krytín je SCHLEBACH, ktorá ponúka plechy z rôznych materiálov a rozličnej šírky, dĺžky a farby, vďaka čomu môže byť vaša strecha štýlová a presne podľa vašich predstáv. Plechy majú sami o sebe nízku hmotnosť, vďaka čomu sa vyhnete prepadnutiu krytiny napríklad pri väčšej váhe snehu v zime. Jej vysoká odolnosť vám zabezpečí záruku na tridsať rokov. Neváhajte nechať vašu novostavbu alebo rekonštruovanú strechu vyniknúť.

You may also like