Hangáre v revitalizovanom komplexe pri bratislavskom letisku oslovujú nielen majiteľov malých lietadiel

by spravca

Revitalizácia komplexu budov v blízkosti areálu bratislavského letiska priniesla na trh zaujímavé portfólio objektov určených na prenájom, s cieľom osloviť najmä spoločnosti zaoberajúce sa dovozom alebo vývozom najrôznejších tovarov. Avšak, nehnuteľnosti pod správou BTS Cargo & Hangar Services zaujmú aj samotných majiteľov malých lietadiel, ktorým ponúkajú prenájom hangárov priamo pri letisku. Teda na mieste, kde lietadlá patria prirodzene.

Tradičné či alternatívne využitie bohatých hangárových plôch

Súčasťou komplexu je až 7 samostatných hangárov umiestnených v dvoch budovách, ktorých veľkosť je prispôsobená parkovaniu malých lietadiel. Všetky hangáre sa nachádzajú priamo v letovej zóne letiska, teda v bezprostrednej blízkosti odletových dráh. Do jednotlivých hangárov je možné nainštalovať aj potrebné zázemie pre nájomcu či zabezpečiť iný priestor, napríklad kanceláriu alebo sklad priamo v dosahu daného hangáru.

Hangáre je však možné využiť aj alternatívnym spôsobom, a to na zriadenie veľkokapacitného skladu či dokonca výroby. Aktuálne sú dostupné hangárové plochy s celkovou výmerou takmer 5 000 m2. Priestory sú vysoko variabilné a závisí len od konkrétneho nájomcu a charakteru jeho podnikania, ako s nimi naloží.

Obrovský potenciál lokality najväčšieho biznis centra Bratislavy

Hangáre na prenájom pri letisku majú obrovský potenciál ako aj všetky ostatné objekty nachádzajúce sa v revitalizovanom parku budov spravovaných spoločnosťou BTS Cargo & Hangar Services. A to hlavne z dôvodu ich kapacity a jedinečnej polohy nielen priamo pri letisku a diaľničnom obchvate uľahčujúcom dopravu, ale aj neustále rozširujúcom sa Pharos Parku, ktorý sa stáva najväčším biznis centrom na území Bratislavy.

Aktuálne nehnuteľnosti v revitalizovanom komplexe budov pri bratislavskom letisku využíva viacero svetovo významných spoločností. Za zmienku stoja napríklad nájomcovia ako DHL Logistics, Skyport či ATB – Austrian Technik Bratislava. Práve k týmto úspešným firmám sa môžete pridať aj vy, a to voľbou prenájmu hangárov či iných priestorov pod správou BTS Cargo & Hangar Services.

 

 

 

 

 

You may also like