Elektromotory s brzdou

by spravca

Považujete bezpečnosť pri práci za samozrejmosť? Pracujete v oblasti mechanickej energie a strávite  mnoho času privíjaním a opravovaním elektromotorov? Čítajte ďalej a dozveďte sa o prvotriednych elektrických motorov, ktoré vás zbavia namáhavej driny!

V priemysle sa kladie dôraz na bezpečnosť a výkon. Do popredia záujmu sa postupne dostávajú produkty s novými bezpečnostnými prvkami.  Obdobne je to aj s elektrickými motormi. Dnes sa staré modely nahrádzajú novými, ktoré obsahujú zabudované brzdy a vyššiu ochranu. Na otázku ako slúžia brzdy, vieme odpovedať jednoducho. Ak nastane náhly výpadok prúdu, spomalia alebo eliminujú zaťaženie motora. Činnosťou bŕzd sa predíde nežiaducemu poškodeniu. S novým elektromotorom s brzdou by sa okrem ochrany mala spájať aj kvalita a výkonnosť. Šťastie pre vás, pretože na kelheim.sk sa nachádza sortiment starostlivo vybraných prototypov, u ktorých nenájdete zámienku spochybniť ich kvalitu.

Obsahujú základnú výbavu zo solídneho oceľového krytu ventilátora a chladenia, spevnených ložísk a tvrdej kostry. Univerzálne rozmery napovedajú, že ich priemyselné využitie je všestranné. Problémy s teplom riešia vlastným chladením, ktoré predstavuje dvojcestný axiálny ventilátor. Ak sa ventilácia preukáže ako nedostatočná, na rad prichádzajú integrované tepelné sondy. Slúžia na ochranu pred nadmernou teplotou a výborne sa uplatnia v prípade zaťaženia. Výkon a kvalitu si elektromotory s brzdou udržujú bezpodmienečne na vysokej úrovni. Svoje postavenie na trhu dokážu obhájiť trvanlivosťou a moderným dizajnom. Na záver zostručnime, že výber spomenutých elektromotorov rozšíri vaše pôsobenie v priemysle.

Hľadáte špičkového pomocníka na mechanickú prácu? Alebo vám chýba elektromotor, ktorý by si poradil s prerušeným prúdom a neočakávanou záťažou? Obhliadnite sa po výdobytkoch modernej technológie, po elektromotoroch s bezpečnostnou brzdou!

 

 

 

You may also like