ARTHUR Real Estate Company pre skúsených realitných maklérov.

by spravca

Výber realitnej kancelárie absolvujú začínajúci aj skúsení makléri, ktorí sa z rôznych dôvodov rozhodli pre zmenu realitnej kancelárie. Realitná kancelária poskytuje maklérom v ideálnom prípade stabilné zázemie, zdravé konkurenčné prostredie a zároveň pocit, že majú na blízku ľudí, ochotných im poradiť.

Realitná kancelária dokáže vo veľkej miere odbremeniť makléra od výdajov a starostí napríklad s reprezentatívnym miestom na obchodné stretnutia s klientom. V Arthur Real Estate si môžete byť istí, že na svoje rokovania budete mať k dispozícií reprezentatívne priestory priamo v centre Bratislavy. Arthur Real Estate má navyše svoju vlastnú kaviareň. Výbornú kávu si môžete vychutnať ráno s kolegami a neskôr absolvovať originálne stretnutie s klientom priamo v „realitnej“ kaviarni.

Doménou realitných kancelárií býva úzka spolupráca s profesionálmi z oblasti financií a práva. Arthur Real Estate poskytuje klientom svojich realitných maklérov ako bonus hypotekárne poradenstvo. Klienti u nás využívajú komplexné služby v príjemnom a moderne vybavenom priestore realitnej kancelárie.

Arthur Real Estate Company ponúka služby na vysokej úrovni a je proklientsky orientovanou realitnou kanceláriou, pre ktorú sú spokojní klienti dôležití rovnako ako spokojní zamestnanci.

Práca realitného makléra je z veľkej časti o budovaní dobrých vzťahov s klientmi a vytváraní si tak širokého zákazníckeho portfólia, z ktorého prúdia nové odporúčania a referencie. Arthur Real Estate Company je pre svojich maklérov miestom, kde môžu napĺňať svoje ciele a čerpať novú inšpiráciu.

 

 

You may also like