Ako zistíte, že chýbate bývalému partnerovi?

by spravca

Aj keď váš vzťah už dávno skončil, nemusí to znamenať, že ste obaja pripravení začať nový vzťah s niekým iným. Alebo ste sa rozišli so svojou láskou a potom ste si uvedomili, že to bolo vlastne to najlepšie, čo Vás stretlo? Rozchody bývajú ťažké, emočné a zväčša nevyrovnané. Možno Vám vŕta v hlave, či si na Vás občas bývalý partner spomenie. Village Vám prináša zopár indícií, podľa ktorých zistíte, že mu ešte stále chýbate.

Často Vám volá

Telefonuje alebo smskuje aj niekoľkokrát denne? Je možné, že Vás kontroluje a chce vedieť, čo práve robíte. Ak sa “priateľsky” ozýva priveľmi skoro, z rozchodu rozhodne vyliečený nie je. Jediné, po čom túži, ste vy. Expartner, ktorý je z Vás vyliečený, nemá dôvod volať len tak, aby Vás počul.

Dotýka sa Vás

Ak ste v prítomnosti svojho ex, venujte pozornosť všetkým formám fyzického kontaktu a to aj v prípade, že sú jeho dotyky nevinné alebo náhodné. Ak Vás “ex” privíta s veľkou pusou alebo romantickým objatím, znamená to, že Vás stále miluje. Ak by to tak nebolo, tak by sa s Vami privítal ako s kamarátkou alebo jednoducho s bývalou priateľkou, ktorá už v jeho živote neznamená toľko čo kedysi. 

Stále má Vaše veci

Poprosili ste ho, aby Vám vrátil veci, ktoré ste si nechali v jeho byte. On sa však nevie rozhýbať, aby Vám v dvoch igelitových taškách priniesol všetky Vaše cennosti. Zrejme ešte stále dúfa, že sa k nemu vrátite. Sú preňho akousi nádejou, že definitívne ste si zbohom ešte nepovedali.

Neustále vyhľadáva Vašu prítomnosť

Idete na kávu s priateľkami alebo s kamarátom do kina a Váš “ex” sa tam “náhodou” objaví? Ak ste si istá, že to nie je len náhoda, potom to znamená, že Vás asi sleduje a chce zistiť, či nemáte vážnu známosť. Túži si byť istý, že Vás ešte môže získať späť a nikto mu v tom nezabráni.

Ak sa teda chystáte začať nový vzťah so svojím “ex”, snažte sa najprv pochopiť svoje vlastné srdce. Naozaj ste pripravená ísť do vzťahu s touto osobou znova? Pokiaľ áno, potom najlepší spôsob, ako sa môže Váš vzťah posúvať vpred, je zaobchádzať s ním ako s novým vzťahom a pristupovať k jednotlivým krokom veľmi pomaly. V prípade, že nemáte o “repete” záujem, dajte to výrazne najavo. 

Zdroj: wikihow.com

Foto: freedigitalphotos.net

You may also like

Leave a Comment