5 tipov na darčeky, pre aktívnych športovcov

5 tipov na darčeky, pre aktívnych športovcov

by spravca

Vyberanie darčekov vhodných pre obdarovaného býva občas poriadna fuška. Základom úspešného výberu je poznať, čo má daný človek rád. Jednoduchšie to majú ľudia, ktorí sa chystajú obdarovať aktívnych športovcov. Túto skupinu ľudí iste poteší dar z kategórie športových strojov a potrieb. Prinášame vám 5 tipov na darčeky pre vyznávačov rôznych športov.

1. Pomôcky pre domáci tréning

Pomôcky a potreby na šport nie sú tak drahé ako si myslíte. Predovšetkým menšie pomôcky vhodné na domáci tréning je možné kúpiť za pár eur. Úplne každý aktívny človek sa poteší činkám, sade činiek alebo guľovej činke (kettlebell). Okrem činiek je pre domáci tréning skvelou pomôckou fit lopta, balančná podložka a podložka na cvičenie. Všetky uvedené športové potreby je možné kúpiť pod jednou strechou v internetovom obchode inSPORTline.

2. Pomôcky na relax po tréningu

Už niekoľko rokov rastie popularita masážnych valcov. Valce skvele poslúžia pred tréningom i po cvičení. Perfektne pripravia svaly na výkon alebo ich premasírujú po náročnom tréningu. Ak máte na darček väčší rozpočet, zamerajte sa na masážne prístroje. Masážny prístroj na domáce využite menších rozmerov je napríklad masážny vankúšik alebo masážna pištoľ. Väčšie pomôcky sú masážne podložky a luxusnú domácu masáž umožní masážne kreslo.

3. Výkonné stroje

Z kategórie drahších darčekov pre športovcov musíme vypichnúť domáce kardio stroje. Na vrchole obľúbenosti stoja bežiace pásy. Na krk im dýchajú eliptické trenažéry a veslovacie trenažéry. Z menších strojov je to rotoped alebo mini stepper. Zabudnúť nemôžeme na bodybuilderov, ktorých poteší dar v podobe posilňovacieho stroja ako je posilňovacia veža alebo hrazda.

4. Trendy športové oblečenie

Trendy športové oblečenie ako darček nikdy nebude zlým krokom. Športové oblečenie je darčekom, ktorý poteší aj ľudí bez chuti športovať. Niektoré kúsky je možné nosiť ako voľnočasové oblečenie. Veľmi dobrý nápad je kúpa športových topánok. Značkové tenisky na prechádzky po meste je možné zladiť s oblečením v rôznom štýle.

5. Drobnosti do zásuvky

Nemáte na darčeky stovky eur? Kúpte športovcovi drobnosti do zásuvky, ktoré využije pri cvičení doma alebo vonku. Napríklad čoraz obľúbenejšie švihadlo. Dámy milujú cvičenie s posilňovacou gumou alebo expandérom. Pre variabilitu tréningov kúpte športovcovi posilňovací vak, medicinbal alebo plastovú obruč.

 

You may also like