Využite posledné jesenné dni s akciou Daikin

by spravca

Daikin je japonská spoločnosť s dlhou tradíciou, ktorá si stihla od roku 1924 vybudovať slušnú pozíciu na trhu v Európe i mimo nej. Za sebou má rad skvelých projektov i spokojných klientov. Celé desaťročia drží krok s dobou a neustále ponúka nové zariadenia, ktoré nám majú spríjemniť i zjednodušiť život. Od roku 1958, kedy predviedla historicky prvú klimatizačnú jednotku s tepelným čerpadlom, sa mnohé zmenilo. Smerovanie spoločnosti však zostalo rovnaké, a teda sa stále špecializuje na životné prostredie a maximálnu spokojnosť klienta. Už pár týždňov prezentuje značku aj skvelá jesenná akcia, ktorá Vám môže za výhodných podmienok dopomôcť k úspornému vykurovaciemu systému.

Daikin Altherma, systém ktorý nesklame

Pri zakúpení vonkajšej alebo vnútornej jednotky Daikin Altherma môžete v súčasnosti dostať aj zásobník na teplú vodu celkom zadarmo. Altherma sa pokladá za akési revolučné zariadenie a spoločnosť Daikin si aj vďaka nemu drží svoju TOP pozíciu. Jeho podstatou je tepelné čerpadlo naberajúce vzduch z vonkajšieho prostredia, ktorý následne odošle do systému na teplú vodu. Ako prví sa so systémom stotožnili majitelia novostavieb a nízkoenergetických domov, ktorí ho využívajú ako alternatívu ku kotlom na fosílne palivá. A práve oni patrili medzi prvých, ktorí sa mohli presvedčiť o tom, že systém Daikin Altherma dokáže ušetriť na energii až päťkrát viac ako bežné systémy. Vďaka zameraniu na ekológiu produkuje zase podstatne menej emisií CO2. Prostredníctvom inteligentného ovládania môžete zariadenie korigovať podľa potreby a stanoviť si stabilnú izbovú teplotu. Mali by ste tiež vedieť, že zariadenie je vhodné aj pre nízkoteplotný systém, fan-coil jednotku a podlahové vykurovanie. Pre jeho umiestnenie nepotrebujete zvlášť vyhradený priestor a nie je nijak náročné na údržbu.

Pár slov o jesennej akcii

Ak sa rozhodnete využiť jesennú akciu spoločnosti Daikin, získate inovatívny systém budúcnosti, no zároveň tiež zásobník na teplú vodu v hodnote 1308€. Tvrdíte, že momentálne potrebujete iba zásobovacie zariadenie? Nech sa páči, pobočky spoločnosti sú Vám k dispozícií a Vy si môžete vybrať, čo Vám najviac vyhovuje. V tomto prípade však hradíte plnú sumu. Môže ale tiež nastať situácia, že budete potrebovať väčší zásobník ako je v akciovej ponuke. Bez problémov si ho objednajte a rozdielnu sumu už iba doplatíte. Určite je Vám jasné, že v každom prípade na tom môžete iba získať. Akcia platí pre všetky predajne na Slovensku. Preštudujte si základné informácie o tepelnom čerpadle a potom kontaktujte autorizovaného predajcu. Prízvukujeme, aby ste sa nenechali zviesť lacnými napodobneninami značky, ktoré by Vám mohli priniesť iba sklamanie. Jednotky značky Daikin smie inštalovať iba certifikovaný a poverený partner. Po jeho oslovení Vám bude vypracovaná cenová ponuka a po jej schválení sa môže jednotka začať montovať. Neváhajte svoje rozhodnutie zvážiť, pretože kúpa jednotky Daikin Altherma sa teraz skutočne oplatí.

Foto: daikin.sk

You may also like

Leave a Comment