Urobte svojim deťom radosť

by spravca

Deti, hlavne chlapci, zbožňujú hračky, ktoré sa samé hýbu. Začína sa to postupne – angličák, ktorý keď potlačíte, prejde kúsok sám, potom auto na zotrvačník, neskutčná vec je auto na diaľkové ovládanie – najlepšie bez kábla a úplne iná liga z úplne iného vesmíru sú autá, na ktorých sa dieťa môže previezť samé, nasadne na mašinu, auto alebo motorka ho vozia a to dokonca bez toho, aby muselo šliapať. Ak má chlapec ktorúkoľvek z týchto hračiek je šťastný, avšak jeho šťastie rastie priamo úmerne veľkosti hračky. Od angličáka až po takmer skutočné auto, ktoré ho vozí samo.

Diaľkové ovládanie je detským snom

Hračky na diaľkové ovládanie sú určené hlavne chlapcom, ale ani dievčatá neobídu na krátko, tie si užijú kopec zábavy s psíkmi či inými zvieratkami, ktoré môžu ovládať. No a chlapci sa zabavia s poriadnymi mašinami – vrtuľníky, autá, motorky, či hrôzostrašné zvieratá, ako sú krokodíl, veľký pavúk a iné monštrá. Preto si dávajte pozor, aby vás vaše ratolesti niekedy cez víkend ráno neprepadli v posteli s takouto obludou a vy by ste ešte v polospánku mohli pomaly aj zinfarktovať.

Hračky, ktoré povozia deti

Elektrické autíčka pre deti vaše ratolesti dokážu naozaj odviezť, bodajby nie, veď sú to poriadne tátoše. Baterka vydrží 1-3 hodiny podľa toho, či máte doma malého Schumachera alebo vodiča, pre ktorého sú dopravné predpisy sväté. Ale o svoje dieťa sa nemusíte báť, toto auto má aj bezpečnostné pásy, brzdu, klaksón, a keby ste chceli ísť večer na výlet, tak sú k dispozícii aj svetlá. Auto s takýmto vybavením by pokojne prešlo aj STK.

Ak vášho syna lákajú viac dvojkolesové mašiny, potom ho budú fascinovať elektrické motorky. Ale buďme úprimný, tie fascinujú každého chlapa. Vašu ratolesť povozia, aj keď má 30 kg, a aby ste sa nemuseli zbytočne obávať, majú aj bezpečnostné kolieska, brzdy, svetlá a mäkké gumy z peny, ktoré umocnia zážitok z jazdy. Doprajte svojim deťom radosť, akú ešte nezažili.

You may also like