Súčasné trendy svadobných obrúčok

Súčasné trendy svadobných obrúčok

by spravca

Nachádzate sa vo fáze svadobných príprav a chystáte sa vyberať svadobné obrúčky? V kútiku duše vám závidíme, pretože prípravy na svadbu dokážu byť hektické, ale spomienky na prípravy romantické. Chystať svadbu znamená nutnosť vyberať všetko možné od svadobnej sály, cez jedlo až po kúpu svadobných obrúčok. Dúfame, že vám pri výbere svadobných obrúčok pomôže malý prehľad ich súčasných trendov.

Tradícia, ktorá nepustí, ale dá sa perzonalizovať

Svadobné obrúčky symbolizujú vďaka svoju kruhovému tvaru niečo uzavreté a bezpečné. Sú synonymom večnej lásky a ochrany. Túto symboliku nestratili a stále majú kruhový tvar, ale dizajnom sa dokážu značne líšiť. Nemusíte sa obávať drobných i väčších výstrelkov alebo extravagancie. Trendové sú prelínajúce sa tvary a ostré hrany oblúkov. Samozrejme, že všetko závisí od vášho vkusu a preferencií. Niekto nemá extravaganciu rád. Pre týchto ľudí sú určené zlaté svadobné obrúčky, ktoré sú na prvý pohľad celkom obyčajné. Na prvý pohľad preto, lebo môžete aj do takejto obrúčky zapracovať niečo, o čom budete vedieť len vy. Hovoríme o malých symboloch, vetách alebo dátume, ktorý znamená vo vašom vzťahu prelom. Tieto drobné, skryté odkazy sú vygravírované vo vnútri prsteňa. Najkrajšie tajomstvá si predsa necháte pre seba.

Keď hľadáte klasiku spojenú s nadčasovosťou

Svadobné obrúčky nemusia byť zákonite rovnaké. Stačí, aby mali obe obrúčky jeden spoločný prvok, podľa ktorého je viditeľný znak páru. Ak je jeden z páru pre nadčasovosť a druhý pre klasiku, tak je vaša voľba jasná. Pre mladomanžela vyberte jednoduchú hrubú obrúčku bez rušivých ornamentov. Dámy sa radi vracajú ku klasike a spomínajú na svadobnú obrúčku starej mamy. Do módy sa preto vracajú solitérne svadobné obrúčky. Ide o prsteň, ktorý má v strede jeden výrazný drahokam. Najčastejšie ide o diamanty a zirkóny. Tieto dva drahokamy sa navonok nelíšia. Diamantové svadobné obrúčky sú investíciou do budúcnosti bez rizika poškodenia drahého kameňa. Zirkón je lacnejší, ale menej odolný voči mechanickému poškodeniu. Viete, aké zásnubné prstene sa hodia k úplne každému bez rozdielu tónu pleti? Ide o svadobné obrúčky z ružového zlata. Nielenže vyzerajú skvele, ale zároveň zo všetkých druhov zlata vyvolávajú najmenej alergických reakcií.

 

 

 

You may also like