Prvé rande je veľká udalosť – nepokazte ju!

by spravca

Prvé rande patrí medzi tie udalosti, ktoré nás dokážu poriadne potrápiť. Ak sa máte stretnúť s človekom, na ktorom Vám obzvlášť záleží, iste chcete, aby bolo všetko tip-top. Nie všetci sme však odborníci na balenie, komunikáciu a spoločenské vystupovanie. No predsa je tu pár maličkostí, ktoré dokážeme všetci ovplyvniť a môžu výrazne nasmerovať ďalší vývin ľúbostných schôdzok s vyvolenou osobou. Nech sa páči, Village Vám napovie, na čo si dávať pozor. 

Nepôsobte lacno

Dámy, keď zvažujete, ako sa namaľujete, vedzte, že väčší úspech má prirodzený jemnejší mejkap ako výrazný večerný. Ten môže totiž pôsobiť odstrašujúco, ale i lacno. Na prvom rande sa určite oplatí staviť na svoju prirodzenú krásu a nezakrývať ju pod hustú masku líčidiel. Neskôr by mohol byť totiž partner nemilo prekvapený, keď Vás uvidí bez nich. Radšej mu hneď predstavte, s kým a s čím má tú česť. 

Otravné vyzváňanie telefónu

Večer sa sľubne vyvíja, vy sa dobre bavíte a vtedy to príde.  V tej najnevhodnejšej chvíli Vám zazvoní telefón. Nič nevie tak otráviť večer ako neustále pípanie, vyzvánanie alebo vibrovanie. Doporučujeme vypnúť hlasitosť alebo mobilný telefón celý. Pokiaľ čakáte vážny telefonát, skutočne iba v najnutnejších prípadoch, vybavte si ho vonku alebo na toalete. Skúste byť však stručný, aby partner nemusel dlho čakať, pretože sa môže stať, že keď sa vrátite, už tam nebude. 

Nesprávajte sa ako alkoholik

Je známe, že alkohol dodáva odvahu, ak si ale doprajete viac než treba, Vaše prvé rande sa môže skončiť skôr ako začalo. Kvôli alkoholu sa už nejeden príjemný večer zmenil na dramatický trapas. Určite nič nestojí za to, aby ste sa takto prezentovali. Dokonca ani to, že iba potužený sa odvážite pochváliť dáme rozkošný svetrík.  

Hanblivosť je milá, ale…

Rumenec v tvári je sexi, ale nelamentujte, nečervenajte sa, nehrajte sa na úbohé nešikovné stvorenie, ak sa Vám niečo nepodarí. Viete, koľko drobností sa v živote prihodí? Ak budete aj malým zádrheľom a kolíziám na rande pripisovať veľkú úlohu, partner okamžite vycúva v domnienke, že sedí s hysterkou, čo z každého komára robí somára.

Nevrťte sa a buďte v pohode

Áno, prvá schôdzka s atraktívnou osobou je veľká udalosť, no neberte ju zase až tak smrteľne vážne. Aby ste sa cítili pohodlne, tak si vyberte odev i topánky, ktoré máte overené a cítite sa v nich dobre. Pokiaľ si oblečiete niečo, čo Vás ťahá, tlačí a škriabe, nebudete počas rande uvoľnený a budete myslieť na iné veci ako na osobu, s ktorou ste sa stretli.

Nehrajte sa na Casanovu

Nesnažte sa na svojho partnera zapôsobiť za každú cenu. Buďte prirodzený a predstavte si, že oproti Vám sedí dobrý priateľ. Snažte sa mu predstaviť bez zbytočného prikrášľovania. Nehrajte sa na dokonalosť a nič si nevymýšľajte (počet partneriek, výšku bankového konta či záľuby). Neriešte osobné problémy a ani sa nevychvaľujte.

Veríme, že ak budete na prvom rande samým sebou, všetko dopadne dobre. Držíme Vám palce. 

Zdroj: magazin.stretni.sk, dennikrelax.sk 

Foto: freedigitalphotos.net

You may also like

Leave a Comment