Požičanie auta ako ideálne riešenie dopravy po prílete na Slovensko

by spravca

Chystáte sa na krátkodobý návrat zo zahraničia, ktorého cieľom je návšteva rodiny a známych? Určite chcete, aby ste sa počas tohto pobytu cítili maximálne komfortne a nestrácali váš čas zbytočnými zdržaniami. Požičovňa áut na letisku v Bratislave vám ponúka pohodlie a obrovskú flexibilitu pohybu vďaka vlastnému dočasnému automobilu, ktorý si môžete zapožičať priamo v príletovej hale.

Pohodlné a rýchle dopravenie až domov

Určite to posledné, čo chcete po príchode na Slovensko zažiť, je trmácať sa s ťažkými kuframi v hromadnej doprave či cestovať hodiny v preplnenom vlaku. Oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie sa z letiska až priamo domov dostanete vďaka osobnému autu, ktoré na vás bude čakať priamo pred letiskom. Môžete si ho buď v predstihu rezervovať, alebo vybrať jedno z aktuálne dostupných v kiosku autopožičovne ihneď po prílete.

Požičané vozidlo vám poskytne voľnosť a bezstarostnosť

Požičanie auta vám poskytne obrovskú voľnosť, a to bez akýchkoľvek starostí. Autopožičovňa vám garantuje 100% technický stav vozidla, vďaka čomu vás na ceste neprekvapí žiadna technická porucha. Auto je samozrejme poistené, a to ako povinne zmluvne, tak aj havarijne. Zároveň nemusíte nikde zháňať diaľničnú nálepku, ktorá je pri vypožičaní súčasťou štandardu, a preto sa môžete priamo z letiska napojiť na diaľnicu. Nech už počas návštevy Slovenska plánujete akékoľvek výlety trebárs aj do okolitých krajín, môžete sa na ne odviezť požičaným autom. Nie ste totiž limitovaní žiadnym počtom kilometrov a s autom máte otvorené hranice do Európy.

Za prenájom vozidiel žiadne horibilné sumy

Dočasný automobil z požičovne dnes nie je žiaden luxus, ale postupne sa stáva naozaj bežným riešením dopravy. A to aj preto, že za prenájom vozidiel neplatíte žiadne horibilné sumy. Cena sa odvíja od typu vozidla a doby výpožičky, pričom platí, že čím dlhšie máte auto požičané, tým je nižší denný nájom. Ak si napríklad požičiate vozidlo Škoda Fábia na týždeň, za prenájom zaplatíte približne 130€. Pri požičaní na víkend od piatku do pondelka však môžete využiť víkendovú akciu a auto získať len za 50€.

 

You may also like