Móda, ktorá nikdy nestarne

by spravca

Ak aj Vy často stojíte pred šatníkom a neviete, čo na seba, máme pre Vás niekoľko tipov a inšpirácií. Tieto tipy nikdy nezostarnú, respektíve takto zvolené outfity boli a budú vždy „in“. Pozrime sa teda, čo by ste mohli obliecť na seba aj Vy, ak chcete vyzerať štýlovo.

Košeľa a sveter

Ideálna kombinácia, ktorú radíme medzi športovo-elegantnú. Výber košieľ aj svetrov je dostatočne široký na to, aby bol spokojní každý muž. Košele si v prípade tejto kombinácie vyberajte skôr športovejšie, teda s geometrickými tvarmi alebo s viacerými farbami. Od týchto košieľ čakajte veľmi príjemný materiál a dokonalý komfort, ktorý budete pri nosení pociťovať. Sveter by nemal byť stredobodom pozornosti, ale len akýmsi doplnkom, ktorý využijete v tom prípade, ak je Vám príliš chladno. Inak sa odporúča, aby ste si ho preložili len cez plecia okolo krku, pričom rukávy si zaviazali do väčšieho uzla. K takémuto outfitu si pokojne zvoľte aj nohavice, ktoré Vám budú o čosi užšie a poltopánky. Ak nemáte radi poltopánky, môžete si dať aj štýlové elegantné tenisky, ktoré pôsobia športovejším dojmom.

Kabáty či bundy? Čo teraz „letí“?

Väčšina mužov má vo svojom šatníku tak kabát, ako aj bundu. Viacero príležitostí si vyžaduje viaceré typy outfitov. Bundy sú rozhodne univerzálnejším oblečením a máme na ich oveľa častejšie. Vyberať si môžete z rôznych farieb a aktuálne sú trendy najmä hnedé a zlaté bundy, ktoré sú športovejšie, avšak zachovávajú si aj svoju eleganciu. Ak sa rozhodnete pre kabát, rozhodne neurobíte zle. Kabáty sa strihovo prispôsobia Vašej postave a celkovo v nich pôsobíte chudšie. Ku kabátu si nezabudnite dokúpiť aj šál, rukavice a prípadne čiapku – čo sú neodmysliteľné súčasti zimnej výbavy.

You may also like