Poľovnícke potreby? Vieme, kde si vybrať

by spravca

Máte radi poľovníctvo, lov alebo airsoft? Potom máte zaiste lásku k zbraniam a takisto k prírode a streľbe. Na to, aby ste boli v tomto smere stále o krok vpred a vedeli sa obracať, potrebujete mať aj kvalitnú výbavu a doplnky, ktoré vás v tejto oblasti budú sprevádzať.

Veľa predajcov na trhu ponúka množstvo sortimentu za prehnane vysoké ceny bez toho, aby tieto produkty pokrývali aj postačujúcu kvalitu. My vám však ukážeme miesto, kde nájdete najširší sortiment poľovníckych potrieb, zbraní, streliva a ďalších doplnkov nielen pre poľovníkov, ale aj športových strelcov.

Správna muška

Vybrať si správny puškohľad je niekedy problém aj pre skúseného strelca. Existuje množstvo podkategórií, z ktorých si môžete vybrať. Najprv by  ste si však mali ujasniť akú streľbu a na akú vzdialenosť preferujete. Na základe toho, si potom môžete vybrať puškohľad šitý na mieru.

Pri otázke puškohľadov by sme vám radi odporučili stránku polovnickepotreby.sk, kde nájdete rozsiahlu ponuku produktov pre poľovníkov a športových strelcov.

Kolimátor na zbrane je taktiež dôležitou súčasťou. Kolimátrový zameriavač zobrazuje svetelný bod na prednom sklíčku. Kolimátory sa vyznačujú rôznymi montážami. Ich výhodou je, že svetelný bod nie je na cieli vidieť, čím sa vaša pozícia neprezradí. Vyberte si z pestrej ponuky kolimátorov od firmy Sagitarius.

Posvieťte si na to

Nechať si újsť mušku je tou najväčšou chybou. Majte pre to na pamäti, že kvalitná optika je základom. Nevyhadzujte peniaze za predražené napodobeniny a stavte na kvalitu. Vyberte si z ponuky ďalekohľadov a monokulárov internetového obchodu polovnickepotreby.sk. Taktiež tu nájdete čistiace doplnky na optiku a mnoho ďalšieho.

Natrénujte si svoju presnosť streľby pomocou terčov. Široká paleta terčov od asfaltových až po papierové a sklápacie ponúka možnosť tréningu pre každého strelca. Vylepšite si svoju mušku aj takouto formou a buďte tým najlepším strelcom.

 

You may also like

Leave a Comment