Oplatí sa bývať v blízkosti golfového ihriska?

by spravca

Koncept života na golfovom ihrisku, alebo v jeho blízkosti sa v priebehu rokov rozvíjal na celom svete. Ani na Slovensku to nebolo inak. Väčšina nehnuteľností v blízkosti golfových ihrísk sa nachádza na  rozľahlých pozemkoch s dobre udržiavanou  slnkom zaliatou zeleňou, kde si ráno môžete popíjať kávičku a užívať si nádherné výhľady v okolí prírody, čerstvého vzduchu a na golfové ihrisko máte rýchly prístup.

Všeobecná atmosféra celého prostredia okolo golfových ihrísk býva vynikajúca a na vysokej úrovni. Mnohé z popredných miest sa nachádzajú v príjemnom vidieckom prostredí, zelenšej časti väčších miest alebo ako súčasť ohromujúcich vidieckych statkov. Ako napríklad nový projekt vo Vysokých Tatrách v obci Malý Slavkov, ktorého súčasťou je 103 stavebných pozemkov na rodinné domy a 18 jamkový golfový areál. Predaj pozemkov je spustený a reality tatry sa stávajú lukratívnou investíciou, ktorá má tendenciu stúpať na cene.

Golfové ihriská do miestnych oblastí prinášajú určitý cestovný ruch a rozmanitosť. To môže byť prínosom pre miestnych obyvateľov, v podobe zamestnania, príjmu v miestnych podnikov, obchodov a reštaurácií.

 

 

 

 

You may also like