Gumáky Dunlop sú kvalitou neprekonané už 40 rokov

Gumáky Dunlop sú kvalitou neprekonané už 40 rokov

by spravca

Spoznajte značku Dunlop a jej ponuku gumákov. Dunlop je známy predovšetkým zo segmentu pneumatík, no exceluje aj v ďalšom gumárenskom odvetví, a to vo výrobe gumákov. Vynašiel dokonca materiál, ktorý ešte nikto neprekonal za 40 rokov.

100 ročná firma z Holandska

Značku založil škótsky zverolekár a vynálezca pneumatiky plnenej vzduchom – John Boyd Dunlop. Jeho prelomový vynález, ku ktorému ho inšpiroval jeho syn, zmenil svet. Pneumatiky Dunlop sa vyrábajú doteraz a patria k tým lepším. S rozširovaním firmy a portfólia sa onedlho v Dunlope začali venovať aj gumákom. Tomuto segmentu sa venujú od roku 1904 a za ten čas sa stali svetovou špičku v oblasti. A to hlavne vďaka neustálemu napredovaniu a inováciám.

Jednou z takých inovácií je aj materiál Purofort®, ktorý existuje od roku 1980. Gumáky z Purofortu sú ľahšie, odolnejšie a hlavne majú tepelnú izoláciu až do -50°C! A to aj napriek tomu, že nemajú žiadnu podšívku či zateplenie.

Purofort obsahuje milióny vzduchových kapsúl (tzv. póry). Keďže sa miešajú pod vysokým tlakom, sú rovnomerne rozložené. To je celkom unikátne, keďže Dunlop je jediným výrobcom topánok na svete, ktorý na výrobu svojich topánok používa technológiu vysokého tlaku. Vďaka rovnomerne rozmiestneným vzduchovým pórom poskytuje Purofort extrémnu tepelnú izoláciu (-50°C/-60°C) a udržuje nohy v teple aj v tých najchladnejších podmienkach. A pretože vzduch a pevný materiál sú optimálne zmiešané, Purofort je ľahký a pohodlný.”

Dunlop gumáky aj na Slovensku

Na Slovensku je ponuka gumákov pomerne široká. Najväčšie zastúpenie však majú lacné modely, ktoré viac škodia ako pomáhajú. Pre náročných spotrebiteľov, ktorí hľadajú skutočne kvalitné gumáky, tu sú Dunlopy. Dizajnovo vyladené gumáky, ktoré ponúkajú vysokú odolnosť, komfort pri nosení a zaručenú 100%-nú vodeodolnosť.

Autorizovaný distribútor pre Slovensko je REPRESENT. Workwear, ktorý sa špecializuje výhradne na kvalitné a značkové pracovné odevy. Okrem gumákov tu nájdete aj vysokokvalitnú pracovnú obuv, rukavice či značkové a reprezentatívne pracovné oblečenie.

Či už hľadáte cenovo dostupné gumáky, bezpečnostné gumáky (so špičkou) alebo profesionálne gumáky, kompletnú ponuku nájdete na representworkwear.sk/gumaky-dunlop

 

You may also like