Debna s páčidlom

Debna s páčidlom

by spravca

Už týždne nespíte, pretože sa blíži deň D vášho partnera? Každá žena vie, že kupovať darček pre muža je zložitejšie ako rozlúštiť šifru. Kde nájsť dar, ktorý by ho potešil? Kde nájsť dar, ktorý by reálne využil? Kde nájsť dar, ktorý by bol originálny? Zo zoznamu vyškrtnite parfumy, kozmetiku a oblečenie. Úžasným tipom na darček pre každého muža je debna s páčidlom.

Originálna debna s páčidlom

Počuli ste o darčeku v podobe debny s páčidlom? Ide o originálny darček, ktorý vybočuje z darčekových stereotypov. Debna s páčidlom vyvolá wau efekt, poteší a dáva jasne najavo, že ste o darčeku pre svojho vyvoleného naozaj rozmýšľali. Debna s páčidlom je ideálnym darčekom pre mužov, ale poteší aj dámy. Dôležité je, aký obsah debny zvolíte.

Ako vyzerá debna s páčidlom

Debna s páčidlom je vlastne darčeková debna s obsahom podľa vášho výberu. Dizajn debny a spracovanie sú riešené takým spôsobom, aby zaujali na prvý pohľad. Ide perfektné spojenie precízne vyrobenej preglejkovej debny a pripevneného páčidla. Páčidlo je pomôckou, ktorá umožní otvorenie darčekovej debny. Princíp tohto darčeka je jednoduchý a zároveň geniálny. Pevne priklincovaný vrchnák debny je možné otvoriť jedine páčidlom. Hravý spôsob otvárania je základom originality debny s páčidlom.

Perfektný darček nielen pre partnera

Debna s páčidlom je perfektný darček pre partnera, ale poteší každého, kto má rád nevšedné, záhadné a vtipné darčeky. Debna s páčidlom je úžasný darček pre muža vašich snov, pre otca, starého otca, kolegu alebo kamaráta. Dokonca aj dámy milujú debnu naplnenú obľúbenými dobrotami.

Obsah debny si môžete vybrať

Obávate sa, že debna s páčidlom nie je vhodným darčekom? Odhoďte obavy stranou. Obsah debny s páčidlom máte vo svojich rukách. Variabilný obsah je zárukou, že debna poteší naozaj každého. Ide vlastne o univerzálny darček. Medzi najobľúbenejšie patria debny s páčidlom, ktorých obsah tvorí československá vodka, lahodná whisky alebo  slovenský Tatranský čaj spolu so slanými pochutinami.

Zábava na oslave graduje

Viete, čo je na debne s páčidlom najlepšie? Nejde len o dar, ale tiež o vrchol oslavy. Zabavte sa pri otváraní debny a užite si pocit, keď oslávenec vypáči ukryté poklady.

You may also like