Chorvátsko a Bulharsko vás tento rok prekvapí zaujímavými cenami dovoleniek

by spravca

Niežeby iné krajiny zaostávali za týmito dvoma európskymi skvostami. Medzi Slovákmi vyhrávajú tento rok dovolenkové destinácie v Chorvátsku a v Bulharsku. Nízke ceny sú magnetom pre takmer každého a bolo by azda zbytočné takýmto nízkym cenám odolávať. Typická slovenská klientela sa chce cítiť aj v zahraničí ako doma a práve preto si vyberá tieto krajiny. Kedysi dovolenky do týchto krajín boli až priveľmi drahé pre priemerne zarábajúce rodiny. Dnes? Dnes je to úplne inak. Otestujte si cestovné kancelárie na Slovensku. Je ich habadej!

 

Medzi cestovnými kanceláriami, ktoré ponúkajú dovolenky do Chorvátska a Bulharska, ponúka najlacnejšie zájazdy práve Globtour. Istotne ste sa niekedy stretli s ponukami tejto cestovnej kancelárie. Zistite si aktuálnu situáciu a objednajte si dovolenku do jednej z týchto krajín. Ak chcete, tak aj do oboch! Všetko závisí od vašich financií na účte. Globtour vám dopraje cenovo výhodnú dovolenku, na ktorú budete dlhé roky spomínať.

 

Kamenné pláže a čisté more

 

Chorvátsko je známe kamennými plážami, ktoré lákajú každoročne tucty slovenských občanov. Krásne skalnaté pobrežia a čisté modrozelené more nie je tiež výnimkou. Ak sa chcete čľapkať pri mori v Chorvátsku, skúste využiť čo najrýchlejšie ponuku od cestovnej kancelárie, ktorá vám vie zabezpečiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Viete ktorá cestovná kancelária vám zabezpečí ničím nerušenú dovolenku pri čistom mori? Zabezpečí vám ju jedine Globtour. Vychutnajte si prostredie, ktoré má blízko k tomu nášmu. Vychutnajte si turistiku a oddych na pláži v Chorvátsku.

 

Bulharsko – dovolenkový raj

 

Bulharsko nie je výnimkou. Varna a Slnečné pobrežie každoročne prilákajú tisícky slovenských turistov. Ani za socializmu nebola táto krajina odsúvaná do úzadia. Ak chcete príjemné dovolenkové chvíle stráviť pri Čiernom mori, skúste sa popýtať u Globtour na lacné dovolenky do bulharských stredísk. Možno sa aj vám ešte niečo ujde. Dvojice aj rodinky s malými deťmi si tam prídu na svoje. Prechádzajte sa po horúcom piesku a vychutnávajte si priezračné more na pár dní v roku. Zažite nezabudnuteľné leto!

 

Dovolenka je skvelý darček pre ženu, o tom niet pochýb. Ak však nemáte v pláne cestovať, vyberte si maličký originálny darček pre svoju milú. Ak túžite predsa len po letnej dovolenke pri mori, nečakajte. Už zajtra môžu byť výhodné dovolenky beznádejne vypredané. Kto prv príde, ten prv melie.

You may also like