Kondómy sex nezabíjajú

Kondómy sex nezabíjajú

Bezpečný sex je mantrou, ktorú my dospelí neustále opakujeme dorastajúcej mládeži. Pre každého však pojem „bezpečný“ predstavuje iný význam. Sex až po svadbe? Po tridsiatke? Alebo s požitím antikoncepčných piluliek?

 

Jedným z riešení ako pri pohlavnom styku zabrániť neplánovanému počatiu či ešte menej plánovanému prenosu pohlavných chorôb, je použitie osvedčených kondómov. O tejto vychytávke vedeli naši predkovia už pred dávnymi stáročiami a s obľubou ju používali. Postupom vekov sa produkt zdokonaľoval a dnes už prezervatív neplní len ochrannú funkciu, ale vďaka použitým materiálom a látkam môže pohlavný styk predĺžiť alebo zaujímavo ozvláštniť.

 

Dokonalá stimulácia

durex 2V minulosti panoval názor, že sex s použitím prezervatívu znamená pre partnerov asi toľko, ako žuvanie mäsa cez igelitový sáčok. Žiadny pôžitok. S kondómami s výstupkami tento pocit určite nezažijete. Medzi najobľúbenejšie kondómy v tejto kategórii vôbec patria výrobky známej značky Durex. Kondómy radu Durex Mutual Pleasure majú na jednej strane prúžky a vrúbky pre stimuláciu parterky a zvnútra obsahujú lubrikant benzokaín spomaľujúci vyvrcholenie u partnera. Zažiť bezpečné a pritom intenzívne splynutie nebolo nikdy také jednoduché.

 

Účinok na všetky vaše zmysli

Zmyslové orgány človeka citlivo reagujú na okolité podnety, čo môže byť výhodou aj pri milovaní. Veď zvodná vôňa a príjemná chuť dokážu naozaj výborne stimulovať. Pre všetkých, ktorým sex naozaj chutí, tu sú aromatizované prezervatívy. Kvalitné latexové kondómy ozvláštnené príchuťou jablka, jahôd, čokolády či banánu dodajú vašim radovánkam nový rozmer. Ak radi experimentujete, nenechajte si ujsť ani exotickejšie príchute manga, kokosu alebo ananásu.

 

Bez latexu – bez problémov

Niektoré moderné materiály neznáša ľudské telo práve najlepšie. Jedným z nich je aj latex, spôsobujúci u citlivejších jedincov rôzne nežiadúce alergické reakcie. Vďaka polyizoprénu, technicky pokročilejšiemu materiálu, znamená Durex Real feel revolúciu na trhu. Okrem nežiadúcich účinkov na alergikov sú kondómy tejto značky pružnejšie, mäkšie a lepšie sa prispôsobia vašim požiadavkám.